Pakume vahendusteenusena võimalust müüa äriühingut, mida Te enam ei vaja, samas likvideerimisega tegeleda ja / või sellele kulutada ei soovi.

Meie roll antud müügiprotsessis on informatsiooni vahendamine, huvitatud tehingupoolte kokku viimine, vajalike dokumentide vormistamine, vajalike toimingute teostamine, aja broneerimine notaribüroos jms.

Vajadusel võime teostada äriühingu tausta kontrolli riiklikes ja erakapitalile põhinevates institutsioonides.

Juhime Teie tähelepanu olulisele asjaolule, et me ei vastuta vahendatavate äriühingute majandusliku seisu ega ka ostumüügitehingu poolte omavaheliste kokkulepete täitmise või mittetäitmise, tehtud või tegemata toimingute jms osas või eest.

Hetkel pakutavad äriühingud:

– Aktsiaselts, registrisse kantud 25.03.1997.a.
Majandustegevus (transport) toimus peamiselt 1997.a.. Käive ei olnud märkimisväärne. Hetkel ei ole käibemaksukohuslane.
Aktsiakapital 400.000 krooni ja aktsiad on registreeritud Eesti Väärtpaberite Keskdepositooriumis.

Tegevusalad registrikaardil: eestisisesed transporditeenused, koolitustegevus kestusega kuni 6 kuud, ekspedeerimine ja kaupade deklareerimine, kaubanduslik vahendustegevus, üldehitus ja remonditööd, arhitektuur-ehituslik projekteerimine.

– Osaühing, registrisse kantud 20.12.1999.a.
Majandustegevus toimunud asutamise järgselt koolitusvallas, 2005 aastal õigusalase nõustamine. Osakapital 40.000 krooni. Kõik aruanded esitatud. Võimalik võtta arvele käibemaksukohuslasena.

Tegevusalad registrikaardil:  toitlustamine ja sellega seonduvad teenused, ürituste korraldamine, vallas- ja kinnisvara ost, müük, haldamine, transpordi teenused (litsentseerimata ulatuses), kinnisvara arendamine, haldamine ja vahendamine, sporditarvete rent, investeerimine (litsentseerimata ulatuses), väärtpaberite ost, müük (litsentseerimata ulatuses),põhitegevusalane nõustamine (litsentseerimata ulatuses).
Täiendavate küsimuste tekkimisel ärge kahelge ja võtke palun meiega ühendust telefonil 6691 970 või elektron posti teel info@mob.ee
Kirjadele vastame 24 h jooksul.

Kohtumiseni

M.O.B.